Jakim sposobem zaaranżować nieruchomość w kolorze szarym kolorze?

Persony, które nie przepadają za jarzeniowymi, żywymi albo orientalnymi barwami powinny się w wykańczaniu pomieszczeń ograniczyć do stonowanych kolorów. Są to kolory bezpieczne, tym samym bardzo eleganckie.

Doskonale nadają się one do wykończenia wszystkich wnętrz w mieszkaniu. Mieszkanie w kolorze szarym dość łatwo jest urządzić. Jest to przecież delikatny kolor i delikatny. Zależnie od tego, jakie wybierzmy do niego dodatki będzie

rewelacyjny do pokoi w mieszkaniu, ale także będzie fajnie wyglądać w biurze w budynku firmy. Zależnie od tego, jakie dodatki chcemy mieć, możemy tu wstawić na meble z wikliny, lub totalnie inne – np. czarne, czy stalowoszare, grafitowe.

Lokum w brązach w przeciwieństwie do szarego będzie z pozoru trochę cieplejsze i bardziej przytulne, niż to pierwsze. Tym bardziej, że w takim przypadku mamy większe pole popisu w wyborze odcienia brązu – wynajdziemy tu tak samo ciepłe, piaskowe odcienie, jak i bardziej chłodne, błotniste, czy ziemiste. W tym przypadku szukając gadżetów również warto postawić na wiklinowe kosze, różne drewniane bibeloty, czy nadmorskie zdobycze – muszelki, kawałki drewna.

Ładnie będą również wyglądać wszelkie szklane, przeźroczyste rzeczy – butelki fajnie jest wypełnić piaskiem i kamieniami, albo muszelkami. Będą tworzyć fajną kompozycję.
Więcej takich ciekawych koncepcji na szare albo brązowe mieszkanie znalazłam na stronie. Niektóre z propozycji przedstawionych przez internautkę totalnie mnie zaskoczyły.